درباره ما

درباره ما

آرماسل، پیشرو و رهبر بازار  جهانی

آرماسل مخترع تجهیزات منعطف عایق بندی و پیشرو در ارائه فوم های مهندسی شده میباشد. تلاش ما همواره بر پایه کوشش برای توسعه راه حل های نوین و ایمن  حرارتی، آکوستیک و مکانیکی برای مشتریان  بنا گردیده است.

محصولات آرماسل روزانه به میزان قابل توجهی در بهینه سازی مصرف انرژی در سراسر جهان مشارکت مینمایند. با برخورداری از ۳۰۰۰ کارمند و ۲۶ برنامه تولید در ۱۶ کشور جهان، این شرکت دو کسب و کار اصلی عایق بندی پیشرفته و فوم‌های مهندسی شده  را اداره میکند.

محور اصلی تمرکز  آرماسل بر روی مواد عایق بندی مورد استفاده در تجهیزات فنی، فوم‌هایی مدرن و سبک وزن با کارایی بالا برای کاربردهای پیشرفته و نسل جدید تکنولوژی پتوی آئروژل می‌باشد.

عایق بندی، راهی موثر و کارامد از نظر هزینه ای برای بهبود بهره وری انرژی در زیربناهای صنعتی، تجاری و مسکونی است. مواد عایق بندی آرماسل هم برای تاسیسات جدید و هم برای تاسیسات موجود طراحی شده اند. کسب و کار فوم های مهندسی شده آرماسل، فوم های سبک را برای استفاده طیف گسترده ای از مشتریان در حوزه های حمل و نقل و خودرو، انرژی باد، ورزش و اوقات فراغت و ساخت و ساز ارائه می دهد.

آرماسل در مناطق مورد فعالیت خود (اروپا، خاورمیانه، آمریکا، آسیا و هند) رهبر بازار است  چرا که در ۲۵ سال گذشته هیچ رقیب قابل توجهی در این بازار وارد نگردیده است. علت این امر را میتوان در این دید که فرایندهای پیچیده تولید که با شیب یادگیری و بهینه سازی تدریجی همراه است، فرمول های اختصاصی محصولات و کنترل کیفیت بسیار دقیق از موقعیت پیشرو آرماسل در جهان محافظت لازم را به عمل می‌آورند. کل خالص فروش تقریبی این شرکت در سال ۲۰۱۷،۶۰۳ میلیون یورو بوده است.

رهبری پیشرو در بازار جهانی                               

شرکت پیشگام آرماسل، در سال ۱۹۵۴،  آرمافلکس (Armaflex) اولین محصول عایق منعطف را اختراع کرد. با  انجام پذیر شدن این کار، شاخه جدیدی از صنعت عایق بندی به نام عایق تکنیکال منعطف گردید که تا به امروز نیز در حال رشد و شکل گیری می‌باشد.

آرمافلکس در حال حاضر شناخته شده ترین برند جهانی در حوزه عایق تکنیکال منعطف بوده و به و نامی آشنا در تجارت تجهیزات ساختمانی تبدیل شده است.

این شرکت به میزان قابل  توجهی به حرفه ای سازی بخش عایق کمک نموده و استانداردهایی برای این صنعت در جهان تنظیم و تعریف کرده است. مواد اولیه عایق های آرماسل در میان معدود محصولاتی قرار میگیرند که سبب صرفه جویی میزانی از انرژی میشوند که از انرژی مورد نیاز برای تولیدشان بیشتر است. انرژی ای که آرمافلکس صرفه جویی میکند ۱۴۰ برابر بیش از انرژی مورد نیاز برای تولیدش می باشد.

 این محصولات سبب صرفه جویی و حفظ منابع ارزشمند انرژی شده و میزان انتشار گازهای گلخانه ای را نیز کاهش میدهند.

آرماسل معتد است با توجه به بالا رفتن قیمت انرژی، قوانین سختگیرانه صرفه جویی در انرژی و سرعت زیاد تغییرات آب و هوایی در جهان، عایق بندی  تجهیزات ساختمان و تاسیسات صنعتی نقش مهم تری در آینده ایفا خواهند کرد.

راه حل های نوآورانه برای نیازهای خاص

شرکت آرماسل علاوه بر مواد عایق حرارتی معمولی برای محافظت در مقابل گرما و سرما، امروزه طیف گسترده ای از سیستم های محافظتی (ضد آتش سوزی و ضد صدا)، لوله های از پیش عایق بندی شده، سیستم های عایق ویژه برای کاربردهای صنعتی و لوازم جانبی را نیز ارائه می دهد.

این محصولات کابردهای گسترده ای دارند و بخشی جدایی ناپذیر زندگی روزمره هستند. برای مثال میتوان از سپرها و واشرهای آب که بخشی اساسی در ساختار بسیاری از اتوموبیل های مدرن هستند، محافظ آلودگی صوتی از خطوط فاضلاب و بخش مرکزی تیغه های توربین باد نام برد.

علاوه بر این، از محصولات آرماسل برای افزایش بهره وری انرژی در صنعت و تجهیزات ساختمان در سراسر جهان استفاده می‌شود. برای مثال میتوان به کانال های هوا در ساختمان معروف امپایر استیت (Empire state) نیویوک اشاره کرد.

آرماسل در سال های اخیر سیستم های عایق بندی جدیدی برای صنعت نفت و گاز (بازاری کلیدی برای رشد این گروه) و محصولات کم دود نیز ایجاد کرده است که با این کار موفق به پایه گذاری استانداردهای جدیدی در این صنعت گردیده است. آرماسل، رهبر تکنولوژی در مواد عایق بندی انعطاف پذیر تکنیکال و دارای بیش از ۲۰۰ اختراع فعال در سراسر جهان می‌باشد.

حضوری جهانی با تمرکزی محلی

این شرکت، جانشین کسب و کار “صنایع عایق آرمسترانگ” در سال ۲۰۰۰ پس از خرید سهام مدیریتی آن، تاسیس شد.

آرماسل شرکتی جهانی است که توسط ستاد نظارتی آن در لوکزامبورگ و دفاتر مرکزی منطقه ای آن در مونستر (آلمان)، چپل هیل، کارولینای شمالی (ایالات متحده آمریکا) و سنگاپور مدیریت می شود.

از آنجایی که نیاز هر منطقه عامل مهمی در عرضه محصولات آن منطقه است، محصولات آرماسل در سطح محلی سفارشی سازی می شوند تا انتظارات و نیازهای مشتریان در هر منطقه خاص به طور موثری برآورده شود.

امروزه آرماسل در سراسر جهان حدود ۳۰۰۰ کارمند دارد و استراتژی بین المللی سازی با ۲۶ کارخانه تولید در ۱۶ کشور و چهار قاره جهان را دنبال میکند. آرماسل، با در بر داشتن کارخانه های تولیدی در ایالات متحده آمریکا، چین، تایلند، هند، برزیل، عربستان سعودی، روسیه و دانمارک، از مدتها پیش در جستجوی بازارهای جدید جغرافیایی پیشرو بوده و در حال حاضر نیز بر روی نفوذ بیشتر در بازارهای نوظهور متمرکز شده است.

در کشورهایی که گروه دارای امکانات تولیدی متعلق به خود نیست، دفاتر فروش و توزیع کنندگان دسترسی گروه را برای ایجاد یک شبکه فروش جامع گسترش می دهند. در حال حاضر بازارهای اصلی شرکت عبارتند از اروپا (به ویژه آلمان)، آمریکای شمالی (به ویژه آمریکا) و آسیا (با تمرکز بر چین و کره).