بازار ها

طیف وسیع محصولات و بازارهای ما منحصر به فرد است

آرماسل به عنوان یک شرکت پویا و انعطاف پذیر، به طور مداوم در حال بهبود محصولات خود و راه حل های جدید بر اساس نیازهای مشتریان است.

از زمان تأسیس آرماسل محصولات جدید و مبتکرانه بسیاری را تولید کرده و به این وسیله آنها را به بازارهای جدید گسترش داده است.شرکت ما به دو کسب و کار اصلی تقسیم می شود: – عایق های پیشرفته و فوم های مهندسی شده. کسب و کار عایق های پیشرفته محصولات عایق فومی منعطف را برای عایق کاری تجهیزات مکانیکی در بازارهایی مانند ساخت و ساز تجاری و مسکونی، برنامه های کاربردی نفت و گاز و دیگر جاهایی که در آنها توزیع انرژی مورد نیاز است، ارائه می دهد.

کسب و کار فوم های مهندسی شده فومهای سبک را برای استفاده در طیف گسترده ای از بازارها مانند حمل و نقل / خودرو، انرژی باد، ورزش و اوقات فراغت و کسب و کار ساختمانی ارائه می دهد. نفوذ آرماسل در بازار ساخت و ساز به حدی است که نام تجاری آن با عایق الاستومری در صنعت مصالح ساختمانی مترادف گشته است.

به عنوان یک ارائه دهنده سیستم، ما محصولاتی را ارائه می دهیم که از لحاظ عملکرد و سهولت نصب، در بین مشتریان دست به دست می شوند.آرماسل راهکارهایی برای افزایش راندمان حرارتی با طول عمر بالا و کمترین هزینه (در مقایسه با کل هزینه پروژه) ارائه می‌دهد که در بسیاری از ساختمان های پیشرفته، از جمله ساختمان امپایر استیت، ایستگاه فضایی بین المللی و پروژه گاز طبیعی یک تریلیون متر مکعبی در غرب استراليا استفاده شده است.وقتی در هرکجای جهان صحبت از رعایت استانداردهایی با عملکرد عالی به عمل می‌آید، آرماسل اولین انتخاب است. معروفترین محصول آرماسل، آرمافلکس است. این نام تجاری برای عایق های انعطاف پذیر تکنیکال در جهان شناخته شده بوده و سال هاست از مزایای شناخته شده بودن برند خود در جای جای دنیا بهره مند گشته است.

سیستم های عایق مهندسی شده برای صنعت نفت و گاز

آرماسل  PET Foams


ساخت و ساز:  دریایی

واقع در پاپنبرگ آلمان،  میر ورفت

در طول سالها، میر ورفت ۳۷ کشتی اقیانوس پیمای مجلل و لوکس را برای مشتریان محترم از سراسر جهان ساخته است. هنگامی که سخن از عایق آب سرد و لوله های خنک کننده به میان می‌آید، کارخانه های کشتی سازی به خلاقیت محصولات آرماسل اعتماد دارند:

 AF / Amaflex  و  Armafix AF pipehangers به طور قابل اعتماد مانع تراکم و اتلاف انرژی می شوند.

محصول: AF/Armaflex ، Armafix AF

 

نفت و گاز

اتزل آلمان (بزرگترین مرکز ذخیره سازی در اروپا)

سیستم های صنعتی آرماساند نه تنها از کارخانه ها را در برابر اتلاف انرژی محافظت می کند، بلکه به کاهش خوردگی و زنگ زدگی در برابر عایق (CUI) و کاهش آلودگی صوتی در محل نیز کمک می نماید. در مقایسه با عایق های معمولی، محصول آرماسل علاوه بر سبک و کم ضخامت بودن،با استانداردهای کنترل نویز نیز مطابقت دارند. علاوه بر این، سیستم های فاقد فیبر سریع و دارای نصبی آسان بوده و بای تعمیر و نگهداری نیز مزایای زیادی دارند.

محصول: سیستم های صنعتی ArmaSound

 

صنعت چندگانهساخت و ساز

ایستگاه راه آهن. عربستان سعودی

ویژگی سبک بودن پانل های سقف باعث میشه نیاز به ساختار نگه دارنده کمتری داشته باشند و این امر تسهیل کننده و تسریع کننده عمل مونتاژ و نصب بوده و هزینه های حمل و نقل و نصب را نیز پایین می‌آورد.

محصول: ArmaFORM PET

 

صنعت چندگانه:  اتوموبیل

کارخانه تویوتا، ایالات متحده آمریکا

آرماسل شریکی قابل اعتماد برای صنعت خودرو است، این شرکت برای تویوتا واشرهای مهر و موم شده  را مطابق با مشخصات درخواستی تولید می‌نماید.

محصول: انسولیت Ensolite

 

 

صنعت چندگانه: ورزش و استراحت

مرکز آموزشی ملی هاکی در ایالات متحده آمریکا، ساحل ویرجینیا

ارائه دهنده تشک های یکپارچه از نظر ضریب شوک.( Providing consistent shock attenuation)

برخلاف زمین هایی که به مواد پر کردنی برای چاله ها و منافذ نیاز دارند، زیر لایه های آرما اسپورت از ۱۰۰ درصد زمین و چمن محافظت کرده و نیازی نیست نگران از بین رفتن یا رفتن چمن به کناره ها نیز باشید.

محصول: لایه زیرین چمن آرمااسپرت ArmaSport

 

ساخت و ساز: غیر مسکونی

درمانگاه اسکنديون، UPPSALA (سوئد)

آرمافلکس اولتیما تنها ماده عایق انعطاف پذیر است که در آزمایش آتشنشانی اروپا موفق به دریافت کلاس BL-s1، d0 گردیده است. مواد عایق تنها مقدار کمی از دود را هنگام آتش سوزی آزاد کرده و در نتیجه باعث سطح ایمنی مردم در ساختمان را بالا میبرد.

محصول: آرمافلکس اولتیما Armaflex Ultima

 

صنعت چندگانه: حمل و نقل

قطارهای فرودگاهی مسکو

استادلر ریل سوئیس

سازنده راه آهن سوئیس (استادلر ریل) در حال حاضر در حال ساخت قطار دو طبقه برای اپراتور راه آهن آئرواکسپرس روسیه است که از اواسط سال ۲۰۱۵ بین مرکز شهر مسکو و سه فرودگاه بین المللی آن سفر خواهد کرد.

محصول Armaflex Rail SD تنها محصول عایقی است که در کانال های تهویه مطبوع در این قطار نصب خواد شد. در آزمایش آتش، مواد عایق بندی الاستومری جدید به کار رفته در این محصول، تولید دود بسیار پایینی را نشان داده اند. این تنها محصول تنها ماده عایق بندی الاستومری است که توانسته به سطح خطر ۲ برسد و توسطGOST  نیز تایید شده است.

محصول: Armaflex Rail SD