استراتژی

ما در آرماسل به دنبال ایجاد ارزش های پایدار برای مشتریان متنوعمان هستیم. چشم انداز ما این است که رهبری جهانی در ارائه محصولات نوآورانه عایق تکنیکال و حامی صرفه جویی در انرژی باشیم و در این حوزه تفاوتی جهانی ایجاد کنیم.

شرکت ما تاریخچه ای طولانی در زمینه رشد، سودآوری برتر و تولید پول دارد که توسط تیم مدیریتی اثبات شده آرماسل هدایت میشود. این تیم مدیریتی آرماسل را به عنوان شریکی مورد اعتماد به بازار جهانی صرفه جویی در انرژی شناسانده است.

بازار های در حال رشد

با بهینه سازی انرژی برای تجهیزات، برند ما تبدیل به رهبری جهانی در فوم های منعطف تکنیکال شده است.

در حدود ۱۲ بیلیون یورو در صنعت عایق بندی تجهیزات (برای دمای داغ، سرد و محیطی)، فوم انعطاف پذیر آرماسل ۱۰ درصد از بازار را جذب کرده و همچنان نیز رو به رشد است.

پتانسیل بالایی برای رشد آرماسل وجود دارد: نرخ رشد ارگانیک تخمینی در بازار عایق های منعطف ۵ درصد بوده و هدف ما این است که این نرخ رشد را به ۱۰ درصد برسانیم.

مدل کسب و کار قوی

پیشرفت استراتژیک آرماسل همگام با پنج روند بزرگ جهانی است. مواجهه ما با طیف گسترده ای از بازارها همراه با متنوع سازی بالا، طیف وسیعی از فرصت های رشد را فراهم می کند و ما در طول چرخه های اقتصادی مقاوم می سازد.

آگاهی زیست محیطی

افزایش آگاهی عمومی از تغییرات آب و هوایی در دنیا باعث تصمیم گیری های گسترده سیاسی شده است تا استفاده از انرژی های تجدید پذیر افزایش یابد و از اتلاف انرژی جلوگیری شود.

این روند جهانی تاثیر مثبتی بر کسب و کار ما داشته و با تغییر سیاست های صرفه جویی در انرژی، فرصت های بیشتری برای افزایش قیمت سهام آرماسل فراهم خواهد شد.

هدایت بازار

داشتن استانداردهایی در سطح جهانی همراه با فن آوری های پیشرو، تضمین میکنند آرماسل رهبر بازار باقی بماند.

آرماسل با ارائه راهکارهای بهینه سازی انرژی، عملکرد قابل اعتماد و طول عمر بالای محصولات روز به روز رشد میکند. به عنوان یک شرکت چند منظوره و چند محصوله، نفوذ خود را در بخش راهکارهای عایق بندی تکنیکال بیش از پیش بیشتر کرده و به طور مداوم دامنه دمایی و افق های کاربرد محصولاتمان را گسترش می دهیم.

 ما قصد داریم تا اندازه بازار مورد نظر خود را از ۶ بیلیون یورو تا ۱۵ بیلیون یورو در آینده افزایش دهیم.

حضور جهانی

آرماسل شرکتی جهانی با ۲۵ کارخانه تولیدی در ۱۶ کشور و دفاتر فروش در بسیاری از مناطق است.

 با افزایش رشد خارجی ۵٪p.a.  آرماسل همچنان به دنبال استراتژی M & A خود در سال ۲۰۱۸ و فراتر از آن خواهد بود.

قدرت مالی

استراتژی مالی ما رشدی دینامیکی به وجود می آورد. داشتن رکود سرمایه کم و چرخش مالی بالا همراه با ستون های تامین مالی انعطاف پذیر ما را قادر ساخته هرچه بیشتر خود را با تغییرات بازار وفق دهیم.

 تلاش مستمر آرماسل برای ماندن در سطح استانداردهای جهانی از استفاده مطلوب از مواد خام، منابع طبیعی و انرژی را تضمین میکند و در نتیجه آن، حداکثر بهره وری عملیاتی و کمترین هزینه تولید را حفظ می کند.در بر خواهد داشت.